Hakkımızda
Haberler
Nasıl Yardım Edebiliriz ?
Danışmanlık Hizmetleri
Teknoloji Durum Tespiti
Yatırım ve Proje Yönetimi
Teknoloji Seçimi
Makina Montaj
Yeni Ürün Geliştirme
Destek Hizmetler
Endüstriyel Makina Tasarımı
Referanslarımız
Linkler
Site haritası
Erişim
English

 

 

    
    

Destek Hizmetler
 

Eğitim Organizasyon

Müşterimizin kadrosunun eğitimi diğer hizmetlerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Novaltek şimdilik müşterilerine yalnız eğitim ve organizasyon üzerine hizmet vermemektedir. Tasarım veya tesis montaj çalışmalarının bir parçası olarak ekibimiz müşterilerimizin teknik elemanlarını yeni makineler ve ürün işleme teknolojileri üzerine eğitir. Ayrıca eğer yeni elemanlara ihtiyaç duyulursa gerekli bilgi ve tecrübeye sahip nitelikli eleman arayışı sürecini de yönlendirir.

Teknik ekibin eğitimi dışında yeni ürünler geliştirilmesini sağlayan prosesleri oluşturacak ar-ge çalışmalarının iyice kurumsallaştırılması için müşterimize yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda satış ve pazarlama elemanlarının da yeni teknoloji ile mümkün kılınan ürün yelpazesi ve bu ürünlerin pazarı konusunda bilgilendirilmeleri gerekmektedir.

Kredi Alma Sürecinde Destek

Novalte bankalarla kredi görüşmeleri sırasında satış projeksiyonları, şirket değerlendirmesi, bilirkişi analizi ve tahminlerinin sunulması ve yatırımın savunulması gibi konularda hizmet sunmaktadır. Ayrıca faaliyet konularında ar-ge temelli projeler oluşturarak müşterimizin TTGV, TİDEB kredileri gibi orta vadeli ve hibe kısımları bulunan, yada IFC kredileri gibi düşük faizli orta vadeli fon kaynaklarından yararlanabilmesi için yardımcı olmaktadır.

Yeni Müşteri ve Tedarikçi Portföyleri için Destek

Yeni müşterilere ulaşılması ve temas kurulması için yeni fabrika organizasyonuna, şirketimiz ve onun uluslararası ilişkilerinden yararlanılarak destek verilmesi, hammade tedarikçileri ile yeni fabrika ilişkilerinin kurulması ve geliştirilmesi de sunacağımız hizmetlerimizdendir.

 

 
 
 
 


NOVALTEK ENDÜSTRİYEL HİZMETLER LTD. ŞTİ.

Atatürk Mah. 3. Cadde Kardelen Apt. 4-5, 3 C Kat: 4 Daire: 9 Ataşehir / İstanbul
Tel: (0 216) 580 90 44
 Fax: (0 216) 580 90 43  email: info@novaltek.com