Hakkımızda
Haberler
Nasıl Yardım Edebiliriz ?
Danışmanlık Hizmetleri
Endüstriyel Makina Tasarımı
Referanslarımız
Linkler
Site haritası
Erişim
English

 

 

    
    

Şirketimiz bir çok endüstride üretim hatları ve makineleri kurulmasında size yardım edebilir. Faaliyet gösterdiğimiz belli başlı endüstriler metal, inşaat, iletişim ve bilgisayar, madencilik ve tekstildir. Ayrıca organik ve inorganik kimya, gıda, sağlık, savunma ve lojistik alanlarında da çalışmalar müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yürütülebilir.

Size nasıl yardım edebileceğimizi öğrenmek için aşağıdaki seçenekleri tıklayınız.

Yeni bir endüstriyel tesis kurmak istiyorum

Varolan tesislerimin teknolojisini iyileştirmek istiyorum

Yeni ürünler geliştirmek istiyorum

Üretim kapasitemi arttırmak istiyorum

Daha iyi kalitede  üretim yapabilmek için farklı teknolojiler bulmak  istiyorum
 

Yeni bir endüstriyel tesis kurmak istiyorum

Novaltek yeni tesisinizin tamamını amaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda sizin için kurabilir ve anahtar teslim vaziyette hazırlayabilir. Proje yönetiminden, teknoloji tasarımına ve makina üretimine kadar sizin adınıza bütün kurulma sürecini yönlendirir. Anahtar teslim hizmetimiz yanısıra sizin belirleyeceğiniz daha sınırlı alanlarda da yeni tesisinizin kurulmasında yardımcı olabilir ve ekibimizin tecrübesini hizmetinize sunabiliriz. Daha detaylı bilgi için lütfen ‘Danışmanlık Hizmetleri’ bölümüne bakınız.

Varolan tesislerimin teknolojisini iyileştirmek istiyorum

Tesisinizin kullandığı teknolojiler rakiplerinizin gerisinde mi kaldı?

Yeni teknolojilere yatırım mı yapmak istiyorsunuz?

O zaman doğru adrese geldiniz! Yılların ileri teknoloji tecrübesiyle ekibimiz sizin belirlediğiniz bütçe ve üretim amaçları doğrultusunda yeni teknoloji önerilerinde bulunabilir. Ekibimiz önce bir ‘Teknoloji Durum Tespiti’ çalışması yapacaktır. Bu sırada tesisinizin üretim süreçlerini ve makinelerini inceleyerek değerlendirecek, daha verimli ve etkin bir üretim için yeni teknoloji ihtiyaçlarını belirleyecektir. Daha sonra ekibimiz sizinle bulguları ve önerilerini tartışacak ve öncelikler doğrultusunda bir hareket planı hazırlayacaktır. Bu hareket planını gerçekleştirilmesinde de isterseniz şirketimiz size aktif olarak yardım etmeye devam edecektir.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ile info@novaltek.com adresine yazabilirsiniz veya bize (0216) 489 00 54 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yeni ürünler geliştirmek istiyorum

Ürün portföyünüzü genişletmek, daha  karmaşık ürünler mi üretmek istiyorsunuz?

O zaman yeni ve farklı teknolojilere ulaşmanız gerek. Novaltek ileri teknolojideki tecrübesiyle en karmaşık ürünleri verimli ve etkin şekilde üretebilecek makinaları tasarlayıp dünya piyasasından sizin için temin edebilir. Metal endüstrisindeki makinalar üzerine daha çok bilgi almak için lütfen ‘Endüstriyel Makine Tasarımı’ bölümüne bakınız.

Farklı endüstrilerde ihtiyaçlarınız varsa bunları bizimle görüşmek için size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ile info@novaltek.com adresine yazabilirsiniz veya bize
(0216) 489 00 54
telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Üretim kapasitemi arttırmak istiyorum

Üretim kapasitenizin artırılması için şirketimiz teknoloji standartlarınız doğrultusunda yeni makine tasarımı ve imalatı yapabilir. Ekibimiz üstün performanslı makine tasarımları konusunda tecrübeli olup aynı zamanda düşük maliyetli imalat da yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen ‘Endüstriyel Makine Tasarımı’ bölümüne bakınız.

Daha iyi kalitede üretim yapabilmek için farklı teknolojiler  bulmak istiyorum

Aklınızda yeni bir teknoloji mi var?

Müşteri kitlenizi genişletmek için daha üstün bir performans mı yakalamak istiyorsunuz?

Bunun için nasıl bir teknolojiye ihtiyacınız var?

Novaltek bunu yanıtlamanız için yardımcı olabilir. Kalite amaçlarınıza ulaşabilmeniz için gerekli olan teknolojiyi Novaltek alternatifler arasından inceleyerek seçecektir.

 
       

 


NOVALTEK ENDÜSTRİYEL HİZMETLER LTD. ŞTİ.

Atatürk Mah. 3. Cadde Kardelen Apt. 4-5, 3 C Kat: 4 Daire: 9 Ataşehir / İstanbul
Tel: (0 216) 580 90 44
 Fax: (0 216) 580 90 43  email: info@novaltek.com